O nás

Společnost vznikla 22.7.2017 a hlavním předmětem podnikání firmy je provozování půjčovny obytných vozů a obytných přívěsů. Cinque Carte s.r.o. nakoupila téměř veškerý vozový park včetně příslušenství od firmy Wild Park Brno, která byla dlouholetým provozovatelem půjčovny pod značkou CaravanBrno.cz. Podařilo se nám navázat na výborné služby předcházejícího provozovatele a naši činnost postupně rozšiřujeme i na oblast Vysočiny.

Půjčovna funguje na 2 místech – Brno a Pelhřimov a jsme tak schopni obsluhovat zákazníky prakticky z celé ČR. V Brně působíme v areálu firmy JAPO, která nám poskytuje výborné technické a servisní zázemí. Na místě jsme schopni řešit drobné i větší opravy. V roce 2019 zde budeme mít umístěny pouze obytná auta. Pelhřimov je hlavním sídlem firmy, kde půjčujeme výhradně obytné přívěsy. Pro zájemce budeme za servisní poplatek zprostředkovávat přistavení na požadované místo, nebo převzetí v Pelhřimově zdarma.

Od roku 2019 máme před sebou spolupráci s výhradním dovozcem obytných přívěsů ADRIA a obytných aut Sun Living. Provedeme kompletní obnovu vozového parku, zakoupení nových aut a přívěsů a tím ještě zvýšíme kvalitu našich služeb. Plánujeme i novinky a to půjčování přívěsů i v zimě a dále službu “hotel na kolech” = karavan bude v létě parkován u jezera Wolfgangsee v Rakousku a v září u moře na ostrově Krk a zájemci tak budou moci strávit dovolenou v karavanu, bez nutnosti přívěs dovézt na místo.